Raspored i satnica letnjih sportskih igara SO Sečanj

Raspored i satnica letnjih sportskih igara SO Sečanj

Свечано отварање игара у 15.30 часова
у школском дворишту Основне школе Крајишник

MАЛИ ФУДБАЛ – МУШКАРЦИ
Руководилац такмичења:  Пиљевић Драган, Ђурић Дамир
Фудбалски терен Крајишник
ПРЕД КОЛО
Петак
1. Сечањ – Јарковац                16,00
2. Банатска Д. – Шурјан         16,40
ПРВО КОЛО
1.       Конак    – Поб. 1 предкола           17,20
2.      Јаша Т. – Крајишник                       18,00
3.      Неузина – Сутјеска                         18,40
4.      Бока –Поб. 2                                    19,20
ПОЛУФИНАЛЕ
Субота
1.      Победник 2.  – Победник 4.       16,30
2.      Победник 1. – Победник  3.       17,10
ФИНАЛЕ   Субота    18,40  На терену основне школе
МАЛИ ФУДБАЛ – ЖЕНЕ
Фудбалски терен ФК „Крајина“
ПРВО КОЛО
Субота
1. Јарковац – Крајишник            10,00
2. Бока – Јаша Т.                          10,40
3.Конак – Сечањ                         11,20
Слободна  – Сутјеска
ПОЛУФИНАЛЕ
1.      Поб. 1. – Поб. 3.                    15,10
2.      Сутјеска  – Поб. 2.                 15,50
ФИНАЛЕ      18,00   Терен у основној школи

СТРЕЉАШТВО И ПИКАДО
Руководилац такмичења:  Мира Маговчевић, Лидија Милошевић, Аурел Ротар, Јован Лазић
Терен: Дечији вртић Крајишник
ЖЕНЕ                                                                 МУШКАРЦИ
Петак 16,00                                                                   Субота 10,00
1. Неузина
2. Бока
3. Сечањ
4. Јаша Т.
5. Конак
6. Јарковац
7. Банатска Д.
8. Шурјан
9. Крајишник
10. Сутјеска

РУКОМЕТ  –  МУШКАРЦИ
Руководилац такмичења : Владо Савовић, Борислав Аћимовић, Силвија Кермеци
Рукометни терен:  Основна школа
ПРВО КОЛО
Петак
Неузина – слободна
1.      Крајишник – Сутјеска                      16,00
2.      Јарковац – Бока                                16,40
3.      Неузина  – Поб. 2.                              17,20

ПОЛУФИНАЛЕ
Субота
1.      Сечањ  –  Поб. 2.               16,00
2.      Јаша Т. –  Поб.1                 16,40
ФИНАЛЕ        19,20
РУКОМЕТ –  ЖЕНЕ
Петак
ПРВО КОЛО
Јаша Т. – слободна
1.      Крајишник – Бока              18,00
2.      Сутјеска – Конак                 18,40
3.      Сечањ – Јарковац               19,20
ПОЛУФИНАЛЕ
Субота
1.      Поб. 2 – Поб. 1.                      10,00
2.      Јаша Т. – Поб. 3.                     10,40
ФИНАЛЕ    Субота    17,20

ОДБОЈКА  – МУШКАРЦИ
Руководилац такмичења: Иван Мандић, Шешлија Љиљана
Одбојкашки терен:  Основна школа
ПРЕД КОЛО
Субота
1. Јарковац – Банатска Д.              10,00
ПРВО КОЛО
1.      Неузина – Сутјеска                 10,45
2.      Бока – Крајишник                   11,30
3.      Сечањ – Конак                         12,15
4.      Поб. 1.  – Јаша Т.                     15,50
ПОЛУФИНАЛЕ
1.      Победник 4. – Победник 3.                16,30
2.      Победник 1. – Победник 2.                17,10
ФИНАЛЕ   Субота          19,00
ОДБОЈКА – ЖЕНЕ
ПРЕД КОЛО
Петак
1.      Бока – Неузина              16,00
ПРВО КОЛО
1.      Сутјеска – Конак                   16,40
2.      Крајишник – Сечањ             17,20
3.      Јарковац – Јаша Т.                18,00
4.      Поб. 1. – Б. Дубица             18,40
ПОЛУФИНАЛЕ
1.      Победник 4. – Победник 2.      19,20
2.      Победник 1. – Победник 3.       20,00
ФИНАЛЕ     Субота       18,20
КОШАРКА  –  МУШКАРЦИ
Руководилац  такмичења : Раденко Угрчић, Милан Боснић
Кошаркашки терен: Основна школа
Петак
ПРВО КОЛО
1.      Јаша Т. –  Конак                        16,00
2.      Крајишник – Сутјеска             16,40
3.      Бока – Неузина                          17,20
4.      Јарковац – Сечањ                    18,00
ПОЛУФИНАЛЕ
Субота
1.      Победник 3. – Победник 2.            16,40
2.      Победник 4. – Победник 1.            17,20
ФИНАЛЕ   Субота        18,40
КОШАРКА – ЖЕНЕ
Субота
1.      Бока – Јарковац             10,00
2.      Јаша Т. – Неузина           10,40
3.      Сечањ – Сутјеска           11,20
Крајишник – слободан
ПОЛУ ФИНАЛЕ
1.  Крајишник – Поб. 2.              15,20
2. Поб. 1.  – Поб. 3                      16,00
ФИНАЛЕ   Субота           18,00

СТОНИ ТЕНИС
Руководилац такмичења:  Момчило Папић
Терен:  Спортска сала Основне школе
МУШКАРЦИ         Субота         10,00
ПРЕД КОЛО
1.      Банатска Д. – Бока
2.      Сечањ – Шурјан
ПРВО КОЛО
1.      Поб. 2. – Конак
2.      Јаша Т. – Неузина
3.       Јарковац – Поб.1 .
4.      Сутјеска – Крајишник
ПОЛУФИНАЛЕ
1. Поб. 1. – Поб. 2.
2. Поб.  3. – Поб. 4.

ФИНАЛЕ
ЖЕНЕ       Петак     16,00
ПРВО КОЛО
1.       Јаша Т. – Неузина
2.       Сечањ – Банатска Д.
3.       Бока – Сутјеска
4.       Крајишник – Јарковац
ПОЛУФИНАЛЕ
1.      Победник 3. – Победник 2.
2.      Победник  4. – Победник  1.
ФИНАЛЕ

АТЛЕТИКА
Руководилац такмичења:  Вуковић Драго, Аурел Дору Ротар, Јован Лазић
Терен:  Фудбалски терен Крајишник
Субота  17.00
–   бацање камена с рамена
–       бацање кугле  (м и ж)
–       скок у даљ   (м и ж)
–       трчање 60м (ж) – 100м (м)
–       трчање 600м(ж) – 800м (м)

Екипе се пријављују на лицу места.

НАДВЛАЧЕЊЕ КОНОПЦА

Руководилац такмичења:  Јово Симеуновић
Кошаркашки терен: основна школа Крајишник
МУШКАРЦИ    Субота

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.