Osmi mart i ove godine proslavljen je na različite načine. Zrenjaninski penzioneri i njihovi gosti tradicionalno su se okupili u Zrenjaninu. Naša ekipa posetila je MZ „Sava Kovačević“, kao i udruženje „Gradnulički biseri“.
Penzioneri proslavili 8. mart
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti






