Nova Odluka o snabdevanju vodom za piće, prečišćavanju i odvođenju atmosferskih i otpadnim vodama, svi meštani kroz čija naseljena mesta je prošla kanalizacija, a za šta su se stvorili tehnički uslovi će morati da plaćaju kanalizaciju. Priključenje na mrežu je potpuno besplatno, a na domaćinstvima ostaje da sami finansiraju postanje cevi od svoje kuće do ulice. Kanalizacija će do kraja godine biti delimično završena u Melencima 50%, Elemiru 75%, Ečki 30%, Kleku 90%. Apsurd je veći, jer su mnogi ljudi zahtevali da im se što pre uvede kanalizacija, za šta su izdvajali sredstva kroz samodoprinos za izgradnju mreže, a sada ne žele da se priključe. Uložena su ogromna sredstva, jer je postavljanje kanalizacije jedno od najskupljih i najbitnijih infrastrukturnih radova. Više pogledajte u prilogu.
Naplaćivanje kanalizacije u naseljenim mestima i domaćinstvima koja ne uvedu priključak!
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti

Foto i video snimanje skupova građana
12. jun 2026.

„Maslačak“ za Matiju
12. jun 2026.

Apel: Požari na otvorenom prostoru
12. jun 2026.

Vremenska prognoza
Najčitanije vesti

Foto i video snimanje skupova građana
12. jun 2026.


Muzej Crvene Zvezde u Srpskoj Crnji
20. maj 2026.

SVAKOG DANA MEĐU GRAĐANIMA, SVAKOG DANA U SLUŽBI NARODA!
22. maj 2026.

