Zamenik gradonačelnika Saša Santovac i pokrajinski poslanik Predrag Matejin, zajedno sa direktorom Doma zdravlja “dr Boško Vrebalov” Miodragom Subićem, posetli su danas laboratoriju Specijalističke poliklinike koja je, zahvaljujući brojnim donacijama, opremljena najsavremenijom opremom i koja je danas počela sa radom.
Najsavremenija oprema u centralnoj laboratoriji Specijalističke poliklinike
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti

Vozili pod dejstvom kokaina
15. jun 2026.


Početak emitovanja velikog dečjeg kviza SuPerSu
15. jun 2026.

Foto i video snimanje skupova građana
15. jun 2026.
Vremenska prognoza
Najčitanije vesti

Foto i video snimanje skupova građana
12. jun 2026.


Muzej Crvene Zvezde u Srpskoj Crnji
20. maj 2026.

SVAKOG DANA MEĐU GRAĐANIMA, SVAKOG DANA U SLUŽBI NARODA!
22. maj 2026.

