Ministar poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede Branislav Nedimović posetio je danas Banatsko Karađorđevo i farmu goveda na poljoprivrednom gazdinstvu Maljković izražavajući veliko zadovoljstvo na postignutim rezultatima i zacrtanim ciljevima.
Ministar Nedimović posetio farmu goveda u Banatskom Karađorđevu
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti






