Danas je zvanično završena sezona u botaničkoj bašti „25 hrastova“ u Banatskom Karađorđevu.
Prema rečima vlasnice ove bašte, Stanke Stupar, nova sezona počinje nakon zime, krajem marta 2021. godine, kada će ponovo svi ljubitelji cveća i ukrasnog bilja moći ponovo doći u ovaj jedinstveni prostor da razgledaju i uživaju.
Botanička bašta „25 hrastova“ na kraju sezone
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti
Vremenska prognoza
Najčitanije vesti

Foto i video snimanje skupova građana
12. jun 2026.



Podvig za istoriju Fudbalskog kluba Gradnulica
27. maj 2026.



