Rukomet- Izjednačenje u 53. minutu

Podeli:

Rukometaši „Proletera“ su, u okviru 13. kola Arkus lige, igrali nerešeno sa ekipom RK „Mokra Gora“ iz Zbuinog potoka.

Zrenjaninci su tokom prvog poluvremena igrali znatno bolje od portivničke ekipe, ostvarivši prednost od čak 10 golova, ali je u drugom delu utakmice došlo do velikog pada u igri domaćeg tima, što su gosti mudro iskoristili. Rukometaši „Mokre gore“ su i pored oslabljene igre „Proletera“ uspeli da izjednače rezultat tek u 53. minutu igre.

Utakmica je završena rezultatom 31:31, a „Proleter“ do kraja ovog dela prvenstva očekuje utakmica protiv „Partizana“ u Beogradu, ali je već sada, kolo pre kraja jesenjeg dela prvenstva, poznato da će zrenjaninska ekipa takmičenje nastaviti u plej-autu.