Ovog i proteklog vikenda je u Čenti, na jezerima održana manifestacija ,,Vratimo osmeh na jezera“. Ova tradicionalna manifestacija ima za cilj unapredjenje kvaliteta života u Čenti, stvaranjem mogućnosti da mladi kvalitetno i kreativno koriste svoje slobodno vreme. Manifestaciji je prisustvovao pokrajinski sekretar za privredu, zapošljavanje i ravnopravnost polova Miroslav Vasin koji je dodelio medalje naj uspešnijim takmičarima.
Održana manifestacija „Vratimo osmeh na jezera“
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti
Vremenska prognoza
Najčitanije vesti

Foto i video snimanje skupova građana
12. jun 2026.



Podvig za istoriju Fudbalskog kluba Gradnulica
27. maj 2026.





