Nakon sve češćeg povređivanja dece na dečijim igralištima, postavlja se pitanje ko je u obavezi da vodi računa o tome da li su sprave bezbedne za korišćenje, i ko treba da snosi odgovornost u slučaju povrede. U MZ „Veljko Vlahović“ žale se na učestalost uništavanja dečijih igrališta, a samim tim, i na povećanu opasnost od povređivanja dece, a zbog nedostatka video nadzora, otežano je utvrđivanje počinilaca .
Zbog uništavanja igrališta ugrožena bezbednost dece
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti


Koncert „Između nas“ pijanistkinje Ane Dragosavljević
10. jun 2026.

Počinje letnja sezona na Gradskom bazenu u Zrenjaninu
10. jun 2026.




