Humanitarni koncert za Maju Erdelji iz Žitišta održan je sinoć u Domu kulture u Žitištu, a u organizaciji sedmog muzičkog ciklusa “Nikad nije kasno” gde je učešće uzelo više od 20 pevača, a uz podršku mladog saksofoniste Stefana Dugalića i Tuti Fruti benda.
Za Maju Erdelji humanitarni koncert „Nikad nije kasno“
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti

Koncert „Između nas“ pijanistkinje Ane Dragosavljević
10. jun 2026.

Počinje letnja sezona na Gradskom bazenu u Zrenjaninu
10. jun 2026.


Zbog nestanka struje prekid vodosnabdevanja u gradu
9. jun 2026.

