Udruženje „Srpsko – rusko – beloruskog prijateljstva“ obeležilo je slavu Sveta Petka ovde godine u Zrenjaninu. U skladu sa propisanim merama, a u želji da se nastavi dobra saradnja i prijateljstvo, istaknuto je na slavi.
Udruženje „Srpsko – rusko – beloruskog prijateljstva“ obeležilo slavu Sveta Petka
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti
Vremenska prognoza
Najčitanije vesti

Foto i video snimanje skupova građana
12. jun 2026.



Prvi ples predškolaca održan u Žitištu
2. jun 2026.



