Kupališna sezona na gradskim kupalištima Peskara i Tisa zvanično je počeloa 1.juna. Zbog vremenskih prilika radovi su potrajali nešto duže od planiranog, ali sada je sve spremno za posetioce. Svake godine u oba kupališta uloži se oko 30 miliona dinara, a jedna od značajnijih investicija ove godine je rampa koja će omogućiti osobama sa invaliditetima da nesmetano uđu na plažu.
U gradska kupališta uloženo više od 30 miliona dinara
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti






