Orao belorepan je poslednjih godina postao simbol našeg područja, pa se tako ova ptica može videti na području opštine Žitiste, kao i na području našeg grada. Ovom prilikom predstavljamo vam priču poznatog ornitologa Ištvana Hama, koji ima 70 godina i to ga ne sprečava da se popne na stabla čija visina prelazi i više desetina metara, da proučava i markira ove ptice.
U gnezdu sa orlovima (VIDEO)
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti
Vremenska prognoza
Najčitanije vesti

Foto i video snimanje skupova građana
12. jun 2026.



Podvig za istoriju Fudbalskog kluba Gradnulica
27. maj 2026.





