STKS seminar u Zrenjaninu

Podeli:

Nedavno je u Zrenjaninu održan karate seminar pod pokroviteljstvom Saveza za tradicionalni karate Srbije, tehnički organizator bio je naš klub. Seminar je bio otvorenog tipa za sve braon i crne pojaseve.

Naš klub su predstavljali Goran Samolovac, Vladimir Samolovac, Sandra Bundić, Filip Mihajlović, Nebojša Lolić i Nikola Vukelić koji je trenutno povređen, a obavlja funkcije predsednika kluba i generalnog sekretara STKS.

Prisutni su bili funkcioneri Fudokan saveza Srbije, kao i Svetske Fudokan Federacije: Igor Gajić, Goran Krsmanović, Miloš Senić.

U prvom delu seminara održano je predavanje, predavač je bio Goran Samolovac potom je prof.dr Vladimir Jorga započeo svoje predavanje i praktičan rad, navodi se u saopštenju kluba.

RTV Santos

Autor: Redakcija radio televizije Santos

POVEZANE vesti

Pretraga