U školi „9. maj“ rekonstruisana je fiskulturna sala. Pokrajinska administracija ovom prilikom uložila je sredstva u iznosu od 1 milion dinara. Tim povodom, ovu školu posetio je pokrajinski sekretar za sport i omladinu, Vladimir Batez, kao i čelnici lokalne samouprave.
Renovirana fiskulturna sala u školi „9. maj“
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti





