HPTŠ “Uroš Predić” i Zavod za javno zdravlje potpisali su Ugovor o poslovno – tehničkoj saradnji. Učenici će najviše imati koristi zbog edukacija i prakse koju će moći da obavljaju u Zavodu. Saradnja je i do sada postojala, ali će se ona dodatno unaprediti, kako bi se školovao najkvalitetniji stručni kadar.
HPTŠ „Uroš Predić“ i Zavod za javno zdravlje potpisali Ugovor o poslovno – tehničkoj saradnji
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti
Vremenska prognoza
Najčitanije vesti

Foto i video snimanje skupova građana
12. jun 2026.



Podvig za istoriju Fudbalskog kluba Gradnulica
27. maj 2026.


