Predškolsku ustanovu „Desanka Maksimović“ u Banatskom Karađorđevu posetio je Deda Mraz i po starom dobrom običaju podelio je deci novogodišnje paketiće. Uz pesme, šalu i zajedničko fotografisanje zauvek je zabeležio te trenutke.
Predškolsku ustanovu u Banatskom Karađorđevu posetio Deda Mraz
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti







