U Baroknoj sali Gradske kuće u Zrenjaninu potpisan je Memorandum o saradnji na projektu „Trka za šume“, čiji je cilj da se tokom naredene 4 godine, uz pomoć društveno odgovornih kompanija i podršku trkača, posadi što veći broj novih stabala širom Srbije. U kampanji „Trka za šume“ – kroz moto „jedan trkač – jedno drvo“ u našem gradu biće zasađeno 2.000 novih sadnica.
Potpisan Memorandum o saradnji za projekat „Trka za šume“
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti
Vremenska prognoza
Najčitanije vesti

Foto i video snimanje skupova građana
12. jun 2026.



Podvig za istoriju Fudbalskog kluba Gradnulica
27. maj 2026.



