Besplatnim kupanjem za sve posetioce zvanično je otvorena kupališna sezona na bazenu u našem gradu. Problemi zbog kojih se kasnilo su sanirani i sada je sve spremno za kupače. Bazen je otvoren radnim danima od 11 do 19 časova, a vikendom od 10 do 20 časova. O bezbednosti kupača brinu sertifikovani spasioci.
Otvorena sezona za kupanje na bazenu
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti








