MRI SYSTEM – ordinacija za dijagnostiku magnetnom rezonancom otvorena je u našem gradu. Od sada će svi pacijenti sa teritorije Banata imati mogućnost da ove preglede vrše bez potrebe odlaska u ustanove u Novom Sadu i Beogradu.
Otvorena ordinacija za dijagnostiku magnetnom rezonancom
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti






