Po završetku kulturno-umetničkog programa, oko 11.45 – 12 časova, svečano će biti položeni venci na spomenik Žarku Zrenjaninu, a program je na toj lokaciji uveličati hor „Žene Mironosice“. Vence su položile delegacije SUBNOR-a, Vojske Srbije, Sredjobanatskog upravnog okruga, Grada Zrenjanina, PUPS-a, i Lige socijaldemokrata Vojvodine i ŽKK „Spartak“ iz Noginska.
Obeleženo 70 godina od oslobođenja grada u Drugom svetskom ratu
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti
Vremenska prognoza
Najčitanije vesti

Foto i video snimanje skupova građana
12. jun 2026.



Podvig za istoriju Fudbalskog kluba Gradnulica
27. maj 2026.




