NOVI CIKLUS EDUKATIVNOG KVIZA-„Prljavo ili čisto -nije isto“!

Podeli:

Đaci u ekološkoj misiji!

U saradnji Lokalne samouprave i JKP „Čistoća i zelenilo“ Zrenjanin, u Kristalnoj dvorani održaće se četvrti po redu Eko kviz pod nazivom „ Prljavo ili čisto-nije isto“, za učenike od petog do osmog razreda. Reč je o takmičenju čiji je cilj podizanje nivoa svesti osnovaca o značaju i zaštiti životne sredine, reciklaži i ekologiji.

Ove godine su se prijavile rekordne 22 škole iz Zrenjanina i naseljenih mesta.

Kvalifikacije i polufinalno takmičenje će se odvijati u periodu od 28. februara do 3.  marta, u sali restorana, u Kristalnoj dvorani. Finale će se održati 10. marta u Kulturnom centru u Zrenjaninu. Škola koja pobedi u finalu, predstavljaće naš grad na republičkom takmičenju, koje će biti održano tokom aprila meseca u Beogradu.

JKP „Čistoća i zelenilo“ Zrenjanin i Lokalna samouprava, se zahvaljuju svim prijavljenim školama, kao i njihovim nastavnicima koji su prepoznali cilj ovog takmičenja.

Sigurni smo da na ovaj način, putem edukacije dece činimo dobro delo za naš grad i životnu sredinu.

RTV Santos

Autor: Redakcija radio televizije Santos

POVEZANE vesti

Pretraga