U Multimedijalnoj sali Gradske kuće održana je konferencija za novinare, povodom moto trke “Nagrada Zrenjanina”, koja će se u našem gradu voziti u subotu i nedelju, 15. i 16. septembra, na licenciranoj stazi “Jugoistok -Ečka”, koja se nalazi u okviru industrijske zone. Na stazi snage će odmeriti između 50 i 60 takmičarima, među kojima će biti motociklisti iz MK Petrovgrad
Moto spektakl 15. i 16. septembra u Zrenjaninu
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti
Vremenska prognoza
Najčitanije vesti

Foto i video snimanje skupova građana
12. jun 2026.



Podvig za istoriju Fudbalskog kluba Gradnulica
27. maj 2026.



