Ministar bez portfelja zadužen za ravnomerni regionalni razvoj, Edin Đerlek, posetilo je danas Opštinu Žitište, gde je sa predsednikom opštine Žitište Mitrom Vučurevićem potpisao ugovor za izgradnju istražno-eksploatacionog bunara u Česteregu sa opremanjem.
Ministar Đerlek posetio Opštinu Žitište
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti





