ZRENJANINSKI KLUB MALOG FUDBALA SAS I NAREDNE SEZONE BIĆE PRVOLIGAŠ. POSLE TRI BARAŽ MEČA KOJI SU ODLUČIVALI O OPSANKU SAS JE BIO BOLJI OD EKIPE HRAMA IZ BEOGRADA.
KMF SAS i naredne sezone član elite
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti






