JP „Putevi Srbije“ apeluje na sve učesnike u saobraćaju da budu posebno oprezni zbog magle i smanjene vidljivosti na gotovo svim putnim pravcima u Srbiji.
Zbog magle je vidljivost na deonici autoputa „Miloš Veliki“ od Surčina do Obrenovca, kao i na Ibarskoj magistrali na prevoju Rušanj smanjena do 50 metara.
Na deonicama autoputa E-75 vidljivost je smanjena do 150 metara od petlje Velika Plana do petlje Dobanovci, kod petlje Pečenjevac do 50 metara, kod petlje Grdelica do 150 metara i od Pavlovca do petlje Vranje do 50 metara.
JP „Putevi Srbije“ apeluje na vozače da bez preke potrebe ne kreću na put, a ukoliko krenu, da poštuju ograničenja brzine i istu prilagode uslovima na putu, kao i da obavezno imaju zimsku opremu i lance u brdovitim i planinskim terenima.
Detaljne informacije o stanju, eventualnim zabranama, odronima, magli, ledu i prevojima na kritičnim deonicama, na državnim putevima Republike Srbije u realnom vremenu, svakodnevno u 6:00 i 18:00 časova, a u slučaju vanrednih okolnosti i češće, možete naći na internet prezentaciji JP „Putevi Srbije“ na linku: http://www.putevi-srbije.rs/index.php/izveštaj-zimske-službe .
JP „Putevi Srbije“ upozorava vozače
- Vesti
- 16. januara 2020.
- 22:39
Podeli:

RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti

„Note za dečija srca“
11. decembra 2023.


Zamenik gradonačelnika obišao radove u Karađorđevom parku
11. decembra 2023.


Vremenska prognoza
Najčitanije vesti

Vremenska prognoza za 11. decembar
11. decembra 2023.


SIGURNIM KORAKOM U NOVE POBEDE – PREUZMI POKLON SVAKE NEDELJE!
15. novembra 2023.

Povrtarska proizvodnja porodice Faranov u Srpskoj Crnji
29. novembra 2023.