Predsednik Mesnog odbora DSS-a u MZ „Dositej Obradović“ u Zrenjaninu, Vladeta Obrenić je održao redovnu KZN neposredno ispred zgrade ove mesnbe zajednice, odnosno nedovršene zgrade GIK-a u ovom naselju. On je ovim gestom pokušao da skrene pažnju javnosti na probleme koji muče stanovnike ovog dela grada. Obrenić je ukazao prstom na nekoliko komunalnih propusta za koje je vladajuća koalicija tvrdila da će biti rešeni u predizbornoj kampanji.
DSS:Problemi u MZ Dositej Obradović
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti
Vremenska prognoza
Najčitanije vesti

Foto i video snimanje skupova građana
12. jun 2026.



Podvig za istoriju Fudbalskog kluba Gradnulica
27. maj 2026.





