Đaci viših razreda osnovnih škola i srednjih od ponedejka su u potpunosti prešli na online nastavu. Đaci i roditelji su nezadovoljni načinom rada i pristupom nastavnika i misle da će mnogo izgubiti ovakvim obrazovanjem.
Đaci i roditelji ogorčeni zbog online nastave
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti






