U Urgentnom centru Zrenjanina nakon spašavanja od snežnih nanosa na putu Perlez-Stajićevo primljene su 4 osobe od kojih su 2 građani Novog Sada. Načelnica Urgentnog centra dr Slavenka Ćurić Petković savetuje da se bez preke potrebe ne ide na put. Osobe su dopremljene vojnim helikopterima
Vojnim helikopterom dopremljene ugrožene evakuisane osobe do Urgentnog centra
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti
Vremenska prognoza
Najčitanije vesti

Foto i video snimanje skupova građana
12. jun 2026.



Podvig za istoriju Fudbalskog kluba Gradnulica
27. maj 2026.




