Izložba „Natalija“ dr Jelene Ignjatović biće otvorena od 17. do 30. juna u izložbenom salonu Kulturnog centra. Ova tematska celina posvećena je lepoti kao univerzalnom fenomenu a autorka ga sagledava u različitim životnim i umetničkim dimenzija. Ignjatović je do sada je imala 24 samostalne i učestvovala na 84 grupnih izložbi u zemlji i inostranstvu.
IZLOŽBA „NATALIJA“ DR JELENE IGNJATOVIĆ
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti
Vremenska prognoza
Najčitanije vesti

Foto i video snimanje skupova građana
12. jun 2026.



Prvi ples predškolaca održan u Žitištu
2. jun 2026.





