Sinoć je odigrana derbi utakmica 25. kola severne grupe Druge lige u kojoj je Slavija u Novom Sadu bila bolja od rukometaša Vojvoda Stepe. Konačan rezultat je bio 23:17 za novosadski tim.
RK Vojvoda Stepa izgubio od RK Slavija u Novom Sadu
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti
Vremenska prognoza
Najčitanije vesti

Foto i video snimanje skupova građana
12. jun 2026.



Prvi ples predškolaca održan u Žitištu
2. jun 2026.



