U brodogradilištu “Begej 2”, kod Perleza, danas je porinut motorni tegljač “Štrbac“ koji je zaplovio put Taraša, gde će se koristiti za pokretanje skele na Tisi. Ovim se rešava veliki problem tamošnjih poljoprivrednika, nastao usled početka primene zakonske uredbe kojom se na međudržavnim rečnim tokovima zabranjuje upotreba skela vučenih sajlom. Potpuna normalizacija situacije očekuje se početkom sledeće nedelje.
Porinućem tegljača rešiće se problemi poljoprivrednika iz Taraša
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti
Vremenska prognoza
Najčitanije vesti

Foto i video snimanje skupova građana
12. jun 2026.



Podvig za istoriju Fudbalskog kluba Gradnulica
27. maj 2026.


