Deo lokala u TC Bagljaš nema vodu zbog kvara koji je nastao na povezanoj sekundarnoj instalaciji. Određenim zakupcima zabranjen je rad upravo iz tog razloga. Iz građevinske inspekcije su potvrdili da je došlo do kvara unutar objekata i da su vlasnici dužni da poprave isti ili da izgrade novu sekundarnu mrežu, pošto je postojeća dotraja i stara više od 30 godina. Gradska stambena agencija, koja upravlja sa 4 lokala, počeće izgradnju za objekte za koje je nadležna uskoro.
Deo tržnog centra Bagljaš nema vodu zbog kvara na sekundarnoj instalaciji
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti
Vremenska prognoza
Najčitanije vesti

Foto i video snimanje skupova građana
12. jun 2026.



Podvig za istoriju Fudbalskog kluba Gradnulica
27. maj 2026.


