Gradonačelnik Zrenjanina Čedomir Janjić i generalni direktor Javnog preduzeća “Srbijagas” Dušan Bajatović potpisali su u sedištu tog preduzeća u Novom Sadu ugovor o regulisanju međusobnih potraživanja, a koji podrazumeva preuzimanje distributivne mreže u zamenu za dug, kao i investicije “Srbijegasa” u gasifikaciju na teritoriji Grada Zrenjanina u iznosu od preko 14 miliona evra.
JP „Srbijagas“ preuzelo distributivnu gasnu mrežu u zamenu za dug, najavljene investicije u iznosu od 14 miliona evra
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti
Vremenska prognoza
Najčitanije vesti

Foto i video snimanje skupova građana
12. jun 2026.



Podvig za istoriju Fudbalskog kluba Gradnulica
27. maj 2026.



