U zgradi opštine Žitište održana je konferencija za medije na kojoj su predstavljeni postignuti rezultati i realizovani projekti, kao i planovi. Razjašnjeno je raskidanje ugovora ove banatske opštine sa firmom „Banat trans“, jer nisu bili zadovoljni uslugom. Nastavlja se refinansiranje troškova prevoza učenika i jedina razlika donošenjem ove odluke je ta što se neće sredstva uplaćivati prevozničkoj zrenjaninskoj firmi, već lično đacima, koji će moći da biraju sa kim će se voziti, ukoliko se pojavi novi prevoznik.
Opština Žitište raskinula ugovor sa firmom „Banat trans“
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti
Vremenska prognoza
Najčitanije vesti

Foto i video snimanje skupova građana
12. jun 2026.



Podvig za istoriju Fudbalskog kluba Gradnulica
27. maj 2026.



