Gradonačelnik Zrenjanina Simo Salapura posetio je naseljeno mesto Aradac u okviru četvrtog ciklusa akcije “Da nam sela budu bliža”. Održan je sastanak u prostorijama mesne zajednice, nakon čega su obišli OŠ “Bratstvo” i firmu “Login eko” koja se bavi organskom proizvodnjom i razvija održive i ekološke poljoprivredne prakse.
Nastavljen četvrti ciklus akcije „Da nam sela budu bliza“ posetom Aradcu
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti
Vremenska prognoza
Najčitanije vesti

Foto i video snimanje skupova građana
12. jun 2026.



Podvig za istoriju Fudbalskog kluba Gradnulica
27. maj 2026.



