Klub američkog fudbala „Vitezovi“ ima velike ambicije za predstojeću sezonu.Nadaju se ulasku u prvu ligu,a u tome će im sigurno pomoći i Michael Lawrence Thomas,igrač koji je došao kao pojačanje iz Los Anđelesa.On je zajedno sa momcima iz kluba u emisiji Vikendica kod Dejane Tucić govorio o sebi,svojim planovima i o tome kako se oseća u Srbiji.
Vitezovi dobili pojačanje iz Amerike
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti

Vozili pod dejstvom kokaina
15. jun 2026.


Početak emitovanja velikog dečjeg kviza SuPerSu
15. jun 2026.

Foto i video snimanje skupova građana
15. jun 2026.
Vremenska prognoza
Najčitanije vesti

Foto i video snimanje skupova građana
15. jun 2026.

Foto i video snimanje skupova građana
12. jun 2026.


Muzej Crvene Zvezde u Srpskoj Crnji
20. maj 2026.