Mecosopran Višnja Popov od decembra meseca postala je član Srpskog Narodnog Pozorišta u Novom Sadu.Iza sebe je ostavila više nego uspešnu godinu,kako na privatnom tako i na poslovnom planu.Promenila je prezime,nastupala je u regionu,održala je dva koncerta sa beogradskom filharmonijom a početkom ove godine i sa zrenjaninskom.Kojim željama teži dalje,pričala je u emisiji Vikendica kod Dejane Tucić.
Višnja Popov: „Oduvek mi je bila želja da nastupam u SNP-u“
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti
Vremenska prognoza
Najčitanije vesti

Foto i video snimanje skupova građana
12. jun 2026.



Prvi ples predškolaca održan u Žitištu
2. jun 2026.



