Naš proslavljeni odbojkaš , prvi podpredsednik Odbojkaškog Saveza Srbije Vanja Grbić,govorio je u emisiji Vikendica o trenutnoj situaciji i uslovima za treniranje kada je odbojka na pesku u pitanju,kako se treniralo u njegovo vreme ,kakve ga emocije i uspomene vezuju za detinjstvo koje je proveo u Kleku i Zrenjaninu kao i zašto ga najviše inspiriše rad sa decom.
Vanja Grbić : „Najlepše emocije se ne opisuju,one se žive“
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti






