Svi ste već čuli da je naše gore list Marija Nikić,osvojila 2.mesto na izboru za Miss Srbije,ali malo vas verovatno zna da je ona odličan učenik zrenjaninske Gimnazije kao i jedna umetnička duša koja će u januaru mesecu imati svoju prvu samostalnu izložbu.Želja joj je da upiše dizajn,ponosna je na osvojenu titulu,iako je majka ta koja je prijavila na takmičenje.O svojim impresijama i planovima pričala je u emisiji Vikendica.Pogledajte i poslušajte .
Marija Nikić 2.pratilja na izboru za Miss Srbije
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti
Vremenska prognoza
Najčitanije vesti

Foto i video snimanje skupova građana
12. jun 2026.



Prvi ples predškolaca održan u Žitištu
2. jun 2026.



