Studenti Tehničkog fakulteta „Mihajlo Pupin“ iz Zrenjanina najavljuju još jedan veliki protest. Kako su saopštili na društvenim mrežama devetog februara od 15:50 časova nastavljaju tamo gde su stali. Nakon velikog protesta „Navala na Avalu“, studenti poručuju „TU GDE SMO STALI, TU I NASTAVLJAMO“,plan je da 9. 2. ponovo bude blokiran kružni tok „Avala“, i da se šeta duž magistrale ka kružnom toku na Bagljašu, gde će se zadržati više sati. Građani Zrenjanina su se i ovoga puta odazvali u velikom broju kako bi podržali studente u vidu donacija, pripremanja toplih pića i obroka tog dana. Na protest su dobrodošli svi oni koji podržavaju studente i studentske zahteve.
Zrenjaninski studenti 9. 2. nastavljaju tamo gde su stali
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti

Foto i video snimanje skupova građana
12. jun 2026.

„Maslačak“ za Matiju
12. jun 2026.

Apel: Požari na otvorenom prostoru
12. jun 2026.

Vremenska prognoza
Najčitanije vesti

Foto i video snimanje skupova građana
12. jun 2026.


Muzej Crvene Zvezde u Srpskoj Crnji
20. maj 2026.

SVAKOG DANA MEĐU GRAĐANIMA, SVAKOG DANA U SLUŽBI NARODA!
22. maj 2026.