Juče je u Novom Sadu u prostorijama Rukometnog saveza Vojvodine održano žrebanje takmičarskih brojeva za predstojeću sezonu. Već u prvom kolu imaćemo lokalni derbi u Prvoj ligi Vojvodine za dame, u Srpskoj Crnji će Mladost dočekati ekipu Proletera.
Žreb za takmičenja Rukometnog saveza Vojvodine
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti






