Načelnica Srednjobanatskog upravnog okruga Snežana Vučurević u sklopu redovnih aktivnosti posetila je JKP “Čistoća i zelenilo” koje je zaduženo za zimsko održavanje pešačkih staza, autobuskih stajališta i drugih površina po planu i programu. Ona se upoznala sa planom i programom, kao i mogućnostima reagovanja u zavisnosti od potrebe.
Zimska služba JKP „Čistoća i zelenilo“
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti
Vremenska prognoza
Najčitanije vesti

Foto i video snimanje skupova građana
12. jun 2026.



Podvig za istoriju Fudbalskog kluba Gradnulica
27. maj 2026.


