Završen memorijalni turnir „Igrajmo za šesnaest“

Podeli:

Proteklog vikenda, na završnici memorijalnog turnira „Igrajmo za šesnaest“ u Beogradu, učestvovala je ekipa grada Zrenjanina. Našu ekipu je predstavljao Fakultet za menadžment.

Novinar i voditelj emisije Agrosat – Nikola Božović sa našom ekipom

Na turniru je učestvovalo osam ekipa, a zrenjaninska je uspela da stigne do finala. U finalu je nažalost, poražena. U regularnom toku meča, rezultat je bio 2:2, ali je kod izvođenja penala, ekipa iz Niša bila bolja i osvojila je pehar.

Naša ekipa je zauzela drugo mesto i takođe je nagrađena peharom. Ovo je drugi put da ekipa grada Zrenjanina osvaja drugo mesto na ovom turniru. Inače, naš grad je uvek učestvovao na ovim turnirima, koji se održava uz pomoć Dopisništva RTS-a, Kancelarije za mlade, Sportskog saveza grada Zrenjanina, Javne ustanove Sportski objekti, Udruženja fudbalskih sudija grada Zrenjanina i drugih.

Odato je priznanje Zrenjanincima koji su sudelovali na polaganju cveća i venaca na grob stradalih radnika RTS-a pre devetnaest godina, u Aberdarevoj ulici.

Više o samom turniru i razlozima njegovog održavanja, možete pročitati na sajtu http://www.igrajmoza16.rs/zasto/

RTV Santos

Autor: Redakcija radio televizije Santos

POVEZANE vesti

Pretraga