Više od 200 okupljenih radnika ostalo je bez posla, nakon što je firma Nodular prestala sa proizvodnjom u prostorijama Radijatora, gde je bila zakupac. Radnicima je poslodavac ostao dužan jednu i po platu, dok su dve visoke peći u kojima se nalazi topljeni metal ostale su uključene i koje prema tvrdnjama radnika predstavljaju opasnost po životnu sredinu i život ljudi. Kako tvrde radnici oko 800.000 evra ostalo je u gotovim proizvodima i poluproizvodima, dok su dugovanja prema radnicima 20 miliona dinara. Stečajni upravnik je potvrdio da prvo treba da se izmiri dug prema poveriocima koji imaju zalog na robi.
Više od 200 radnika ostalo bez posla, dok su u fabrici ostavljene neobezbeđene peći, opasne po okolinu
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti


Koncert „Između nas“ pijanistkinje Ane Dragosavljević
10. jun 2026.

Počinje letnja sezona na Gradskom bazenu u Zrenjaninu
10. jun 2026.

Vremenska prognoza
Najčitanije vesti



Muzej Crvene Zvezde u Srpskoj Crnji
20. maj 2026.

SVAKOG DANA MEĐU GRAĐANIMA, SVAKOG DANA U SLUŽBI NARODA!
22. maj 2026.