Nastavljena je vakcinacija i revakcinacija sugrađana koji su pre 3 nedelje primili prvu dozu vakcine protiv virusa kovid 19. U toku dana je revakcinisano 500 osoba, koji su dobili potvrdu o izvršenoj vakcinaciji, rekla je dr Gordana Đurić, koordinatorka za masovnu imunizaciju ispred Kriznog štaba Grada Zrenjanina.
Uspešno se sprovodi revakcinacija u Zrenjaninu
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti
Vremenska prognoza
Najčitanije vesti

Foto i video snimanje skupova građana
12. jun 2026.



Podvig za istoriju Fudbalskog kluba Gradnulica
27. maj 2026.



