Povodom Svetskog dana dobrovoljnih davalaca krvi u prostorijama CK Zrenjanin upriličen je svečani prijem za davaoce koji su se ovom pozivu odazvali od 35 do stotinu puta. Pedeset dobrovoljnih davalaca dobilo je priznanje, a među njima je bio i gradonačelnik Simo Salapura koji je dragocenu tečnost darovao 50 puta.
Uručena priznanja najaktivnijim dobrovoljnim davaocima krvi
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti





