U Oš „Nikola Tesla“ u Banataskom Karađorđevu održan je EKO KVIZ, pod nazivom „Zajedno za zelenu budućnost“ koji je imao za cilj da prikaže život na selu i kako se u njemu lepo živi.
U OŠ „Nikola Tesla“ u Banataskom Karađorđevu održan „Eko kviz“
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti






