Kompanija „Gruppo Zilio“ podnela je tužbu protiv Ministarstva zdravlja, jer nisu odobrili investitoru da se bavi delatnošću prečićavanja vode. Suprotstavljena mišljenja i tumačenja zakona dovela su do toga da investitor ne dobije potrebne dozvole za rad i pored toga što je Ministarstvo građevinarstva, pod čijom su nadležnosti komunalne delatnosti, napisalo da može. Za RTV Santos je govorio o ogromnim gubicima, tužbi, planovima i očekivanjima zamenik direktora kompanije „Gruppo Zilio“, Dragan Tomić.
Tužbom protiv Ministarstva zdravlja investitor postrojenja za prečišćavanje vode želi da reši problem
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti
Vremenska prognoza
Najčitanije vesti

Foto i video snimanje skupova građana
12. jun 2026.



Prvi ples predškolaca održan u Žitištu
2. jun 2026.



