Svečani prijem brucoša na Tehničkom fakultetu „Mihajlo Pupin“ u Zrenjaninu organizovan je u amfiteatru ovog fakulteta, koji je departman Univerziteta u Novom Sadu. Na svečanost su pozvani nadležni ministar i sekretar republičke i pokrajinske vlade, rukovodstva gradova Uhte i iZrenjanina, visoka delegacija Univerziteta iz Ruske federacije i Bosne i Hercegovine, te predstavnici kompanija koje sarađuju sa Tehničkim fakultetom.
Svečani prijem za brucoše na Tehničkom fakultetu „Mihajlo Pupin“
Podeli:
RTV Santos
Autor: Redakcija radio televizije Santos
POVEZANE vesti
Najnovije vesti
Vremenska prognoza
Najčitanije vesti

Foto i video snimanje skupova građana
12. jun 2026.


Muzej Crvene Zvezde u Srpskoj Crnji
20. maj 2026.

SVAKOG DANA MEĐU GRAĐANIMA, SVAKOG DANA U SLUŽBI NARODA!
22. maj 2026.




